Arama Sonucu


Bulunan Materyall : 323

3.Sınıf Hayat Bilgisi Güçlü Yönlerimin Farkındayım Sunusu

3.Sınıf Hayat Bilgisi Güçlü Yönlerimin Farkındayım Sunusudur. 2018-2019 yılı güncel ders kitabına uygun olarak hazırlandı. Zipli dosya içeriğinde powerpoint ve video dosyası mevcuttur. Sınıfınızda akıllı tahta yoksa powerpoint sunuyu kullanınız, sadece akıllı tahta var ve powerpoint sunuyu açamıyorsanız ya da sorunlu açıyorsanız dosya içinde bulunan not defterindeki talimatları uygulayınız.

3.Sınıf Hayat Bilgisi Evimizde Hayat Ünite Değerlendirme Etkinliği

3.Sınıf Hayat Bilgisi Evimizde Hayat Ünite Değerlendirme Etkinliği

2.Sınıf Hayat Bilgisi Büyüyorum Değişiyorum Sunusu

2.Sınıf Hayat Bilgisi Büyüyorum Değişiyorum Sunusudur. 2018-2019 yılı güncel ders kitabına uygun olarak hazırlandı. Zipli dosya içeriğinde powerpoint ve video dosyası mevcuttur. Sınıfınızda sadece akıllı tahta yoksa powerpoint sunuyu kullanınız, sadece akıllı tahta var ve powerpoint sunuyu açamıyorsanız ya da sorunlu açıyorsunuz dosya içinde bulunan not defterindeki talimatları uygulayınız.

2.Sınıf Hayat Bilgisi Oyun Kuralları Sunusu

2.Sınıf Hayat Bilgisi Oyun Kuralları Sunusudur. Zipli dosya içeriğinde powerpoint sunusu mevcuttur. Sınıfınızda sadece akıllı tahta var ve powerpoint sunuyu açamıyorsanız ya da sorunlu açıyorsanız dosya içinde bulunan not defterindeki talimatları uygulayınız.

2.Sınıf Hayat Bilgisi Sihirli Sözcüklerim Var Sunusu

2.Sınıf Hayat Bilgisi Sihirli Sözcüklerim Var Sunusudur. Zipli dosya içeriğinde powerpoint sunusu mevcuttur. Sınıfınızda sadece akıllı tahta var ve powerpoint sunuyu açamıyorsanız ya da sorunlu açıyorsanız dosya içinde bulunan not defterindeki talimatları uygulayınız.

3.Sınıf Hayat Bilgisi Yardımlaşmak Güzeldir Sunusu

3.Sınıf Hayat Bilgisi Yardımlaşmak Güzeldir Sunusudur. Zipli dosya içeriğinde powerpoint sunusu mevcuttur. Sınıfınızda sadece akıllı tahta var ve powerpoint sunuyu açamıyorsanız ya da sorunlu açıyorsanız dosya içinde bulunan not defterindeki talimatları uygulayınız.