Meb DERS

Ziyaretçi Görüşleri

Değerli görüşleriyle destek veren ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. - Meb Ders Yönetim

Hazırlamış olduğunuz site için sizlere sonsuz teşekkür ederim. Çalışmalarınız çok verimli ve okul için çok etkili bir tekrar kaynağıdır. sizlerden bir isteğim olacak 2. sınıflar içinde ingilizce kaynak paylasmanız harika olacaktır. Calışmlarınızın devamının engelsiz devam etmesi dileğiyle.

Meb Ders Ziyaretçi
Göksel Çapkın 9 Kasım 2019

Hazırladığınız bütün çalışmalar cok güzel,emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Meb Ders Ziyaretçi
Sema 2 Kasım 2019

Merhabalar Tek kelime ile ve harika bir siteniz var. Çok kapsamlı büyük bir emek olmakla birlikte bizlere bu tecrübelerinizden faydalanma imkanı sunduğunuz için emeği geçen herkese cok teşekkürler.

Meb Ders Ziyaretçi
İzzet Elitaş 31 Ekim 2019

Elinize, emeğinize sağlık beğenerek takip ediyorum ve yararlanıyorum. Gerçekten çok nitelikli içerikler hazırlıyorsunuz ve bizimle paylaşıyorsunuz.Allah razı olsun.

Meb Ders Ziyaretçi
Elmas Erdal 20 Ekim 2019

4.Sınıf öğretmeniyim. Meb ders sitemizi genel hatları ile inceledim. Ders kitaplarını ve dinleme metinlerini indirdim. Eğitimciler için çok faydalı, kıymetli çalışmalarla desteklenmiş. Çok yararlı şekle getirilmiş. Emeği geçen tüm ekibe, eğitimci meslektaşlarıma sonsuz teşekkürler ederim. Elinize, yüreğinize, emeğinize sağlık. Ders yılımız hayırlı olsun. Saglıklı ve başarılı olsun . İyi günler diler, şükranlarımı sunarım... Ünye Fevzi Çakmak İlkokulu 4C sınıfı Uzman Sınıf Öğretmeni

Meb Ders Ziyaretçi
Murat Kuzey 13 Ekim 2019

Sitenizi yeni keşfettim maalesef. Etkinlik ve konu çalısmalarınız o kadar güzelki. Ellerinize emeğinize sağlık. Bundan sonra sürekli takipçinizim.

Meb Ders Ziyaretçi
alibas 5 Ekim 2019

3.sınıf öğretmeni olarak çalışmalarınızı keyifle kullanıyorum. Teşekkür ederim.

Meb Ders Ziyaretçi
Safiye Reyhan Dalkılıç 29 Eylül 2019

Çalışmalarınız için çok teşekkürler ilgi ile takip ediyor ve kullanıyorum.Hakkınızı helal edin.İyi çalışmalar.

Meb Ders Ziyaretçi
Egemen Pazarlı 28 Eylül 2019

Öncelikle emeğinize sağlık diyorum geçen seneden beri severek kullanıyorum. İyi ki varsınız . Tek sorunum kullandığım dosyalara teşekkür edemiyorum. Beğeni bütonunu bir türlü göremedim. Bu konuda yardım isteyecektim :) Ayrıca haftalık ödev etkinliklerini faydalı buluyorum. teşekkür ediyorum. Kolay gelsin.

Meb Ders Ziyaretçi
Sıdıka Akgün 26 Eylül 2019

Hocam emeğinize saglık. Çok güzel bir eğitim sitesi.Artık sürekli sizinleyim. Tekrar emeğinize saglık.

Meb Ders Ziyaretçi
Rukiye Köse 22 Eylül 2019

2.Sınıf öğretmeniyim. 2.sınıf etkinliklerini düzenli takip ediyorum. Haftalık ödev paylaşımlarının sene sonuna kadar devam etmesini özellikle istiyorum. Çok faydalı oluyor. Çocuklarım severek yapıyorlar. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. Takipteyim

Meb Ders Ziyaretçi
Uğur Gönen 22 Eylül 2019

4.Sınıf ögretmeniyim. Meb ders sitemizi genel hatları ile inceledim. Ders kitaplarını ve dinleme metinlerini indirdim. Eğitimciler için cok faydalı, kıymetli çalısmalarla desteklenmiş. Çok yararlı şekle getirilmiş. Emeği geçen tüm ekibe, eğitimci meslektaşlarıma sonsuz teşekkürler ederim. Elinize, yüreğinize, emeğinize sağlık. Ders yılımız hayırlı olsun. Sağlıklı ve başarılı olsun . İyi günler dilerim.

Meb Ders Ziyaretçi
Naciye Tuğçe Urgan 17 Eylül 2019

Emekleriniz gerçekten takdire değer. Allah sizlerden razı olsun. Daha da mükemmel işler çıkaracağınıza inanıyorum. Lütfen bu ülkenin evlatları için çalıştığımızı unutmayalım. Tebrik ederim.

Meb Ders Ziyaretçi
Orhan Kaplan 17 Eylül 2019

Söylenecek tek bir şey var teşekkürler çok iyi bir üreticisiniz.

Meb Ders Ziyaretçi
Hacı İsmail Keçil 16 Eylül 2019

Üç, dört yıl önce müfredat değisikliğinden sonra pes edeceğinizi heba olan materyallerinizin sizi küstüreceğini düşünmüştüm. Yanıldığıma ve harika etkinliklerle devam etmenize cok memnunum. Teşekkur etmek yetmez. Size ve sitenize nasil katkıda bulunabilirim.

Meb Ders Ziyaretçi
Unodeca 15 Eylül 2019

Etkinliklerinizin hepsi cok güzel ve kaliteli. Özellikle haftalık etkinlikler çok güzel. Devamının gelmesini dilerim.

Meb Ders Ziyaretçi
Samet Varlı 15 Eylül 2019

Siteyi hazırlamak için verdiğiniz emeklerden dolayı teşekkür ediyorum. Sık sık ziyaret ediyorum. Çalısmalarınızı beğeniyorum. Kolay gelsin...

Meb Ders Ziyaretçi
Fatma Ekici 10 Eylül 2019

Merhaba sayın hocam. Bu nasıl bir alın teri göz nurudur. 1. Sınıf okutuyorum. Hazine bulmuş gibi oldum. Çok teşekkür ediyor. Allah razı olsun diyorum.

Meb Ders Ziyaretçi
Mustafa 9 Eylül 2019

2.sınıf ilk hafta etkinliklerini indirdim inceledim. Kesinlikle çok özenle ve emek vererek hazırlanmış sizi tebrik ediyorum. Bugünden sonra ilk kaynak sitem olacağına eminim kusura bakmayın nereye yorum yazacağımı bulamadığım için buraya yazdım emeğinize sağlık saygılar

Meb Ders Ziyaretçi
Arzu Çelik 9 Eylül 2019

Çok beğendim siteyi elinize sağlık.

Meb Ders Ziyaretçi
Durmuş 8 Eylül 2019

Tam düşündüğüm ve istediğim gibi bir platform olmuş. Ellerinize sağlık. Yurtdısında kaynak konusunda sıkıntı çeken bizler için çok iyi. Arkadaşlara da tavsiye ettim. Her hafta etkinlik paketlerinizi takip edeceğim. İyi çalışmalar....

Meb Ders Ziyaretçi
Süleyman Hilmi Alaca 8 Eylül 2019

Çok güzel bir site hazırlamışsınız. Teşekkür ederim. 1.sınıf İlkokuma ve Türkce kitapları Cem yayınlarının da Dinleme Metinlerini eklerseniz çok sevinirim. Kolay gelsin...

Meb Ders Ziyaretçi
Tülin Özel 7 Eylül 2019

Saygıdeğer Hocam, 2. Sınıf yıllık planlarına verdiğiniz emekten dolayı size çok teşekkür ediyorum. Gerçekten güzel olmuş.

Meb Ders Ziyaretçi
Orhan Çağlayan 1 Eylül 2019
Yukarı